Dom

Shenzhen Strongd Model Technology Ltd.

dobra jakość CNC Plastic Machining na sprzedaż
Cześć Jennie, dziękuję bardzo! Chciałbym tylko powiedzieć, że teraz skończyliśmy wszystko, co wasza służba była niesamowita.

—— Dennis Tomix

Naprawdę doceniam ilość podjętych wysiłków. W przyszłości, jeśli są jeszcze jakieś prototypy lub prace CNC, będziesz moją pierwszą opcją.

—— David

Cześć Jennie, otrzymaliśmy partie. Są wspaniali. Dziękuję za szybką pracę!

—— Mark

Im Online Czat teraz

Shenzhen Strongd Model Technology Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd. Shenzhen Strongd Model Technology Ltd.
customers at our company Welcome Customer Visits Automobile Show Car At ChongQing Automobile Fair 2015 Shenzhen Maker Faire Our Conference Room Dinner With Clients

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : OEM Custom
Ilość pracowników : 40~50
Coroczne wyprzedaże : 2,500,000-3,000,000
Rok założenia : 2011
pc Export : 80% - 90%

Witamy w Shenzhen Strongd Model Technology Co, Ltd.
     

Shenzhen Strongd Model Technology jest renomowaną firmą zajmującą się badaniami i rozwojem produktów, projektowaniem struktury i prototypem, koncentrując się głównie na obróbce CNC i małej produkcji. Nasz zakres działalności różni się od samochodów, wyrobów medycznych i elektrycznych.
Nasz zespół poświęcony jest pomysłowi "Innowacja i współpraca z klientem", mocno wierzymy w prawdę, że nasz profesjonalizm i rzetelność mogą przybliżać nas do naszych klientów, z zaufaniem i wsparciem naszych klientów, możemy pójść dalej I silniejszy.
Naszym celem jest opracowanie najlepszego rozwiązania, które pomogłoby naszym klientom szybko zdominować rynek produktem wysokiej jakości.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Strongd Model Technology Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Jennie He

Tel: 86--13717189577

Faks: 86-755-29810720

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)